DLACZEGO MY?

Dlaczego warto zapisać swój Skarb do “Akademii Małych Tygrysków”?

Co nas wyróżnia od innych niepublicznych placówek?

 

1. DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 2008 roku, nieustannie się rozwijamy. W pracy z dziećmi doświadczenie jest kluczowym elementem. Oddając dziecko pod naszą opiekę mają Państwo pewność, że zawierzacie profesjonalistom. Wiemy jak sprawić, aby Małe Tygryski były radosne, czuły się akceptowane i bezpieczne. Jak pomóc im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami rozwojowymi, tak aby poznały siebie, stały się samodzielne i otwarte na świat.

2. PASJApasja, pasja, pasja i jeszcze raz pasja 🙂

Kochamy naszą pracę, a pasja powoduje, że wciąż się rozwijamy i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy jeszcze lepsi.  To marzenia o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu najmłodszych są motorem do działania. Nie spoczywamy na laurach, wygrywamy konkursy zob. Nasze Sukcesy, piszą o nas media zob. Media o nas, jesteśmy doceniani na arenie ogólnopolskiej i podawani za przykład wzorcowego podczas wykładów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zostaliśmy również zaproszeni do programu TVP1 Kawa czy Herbata.

Tygryski w Kawa czy Herbata TVP1

I miejsce publiczności w konkursie IKEA KRAKÓW

3. KADRA 

Współpracujemy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Osoby pracujące w naszych placówkach to osoby kreatywne, ambitne, kochające pracę z dziećmi. To osoby gwarantujące bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole!

kadra z pasją

4. GWARANCJA JAKOŚCI

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zapracowanych rodziców, którym na sercu leży to, aby długie godziny rozłąki dziecko spędziło radośnie i twórczo.

Szeroki wybór zajęć dodatkowych umożliwia dzieciom aktywne spędzenie czasu oraz wszechstronny rozwój.

  Niepubliczne Przedszkola Językowe Akademia Małych Tygrysków to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na wysokim poziomie.

 

 

Akademia Małych Tygrysków opinie

mama Zuzi

Zwracam się z pisemnym podziękowaniem za opiekę nad moją córką Zuzią . Właściwie powinnam powiedzieć, że dziękuję za wychowanie mojego dziecka. Czas jaki Zuzia spędziła w gronie waszych ,,cioć,, -pedagogów i opiekunów jest bezcennym doświadczeniem jakie zostało udostępnione mojej córce. Wszystkie dni jakie spędziła w przedszkolu, zerówce w Akademii Małych Tygrysków były miłe, bardzo miłe. Zuzia chętnie szła do przedszkola, a gdy dopadła,, nas choroba-była rozpacz. Słyszy się ,że dzieci nie chętnie uczęszczają do przedszkoli, ale u nas tego problemu nie było. Zuzia zaczynała swój pobyt w przedszkolu, jeszcze w budynku Promotora ,w mieście,, czyli dawno… nie zdarzyło mi się przez ten bardzo długi okres czasu stresować się o opiekę czy bezpieczeństwo Zuzi. Zawsze odbierałam ją zadowoloną i uśmiechniętą. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Zaczynamy nowy okres w życiu Zuzi-pierwszą klasę. Mam nadzieję, że ten okres także będzie  miłym doświadczeniem dla mojego dziecka. Pozdrawiam i dziękuję!

mama Gabrysi

Jeśli szukacie dobrego przedszkola, to ja również polecam Akademię Małych Tygrysków. Moje dziecko w tym roku kończy edukację w tym właśnie przedszkolu. Jestem bardzo zadowolona z postępów w nauce, jakie osiągnęła moja córka. Poza tym panuje tam naprawdę bardzo przyjazna atmosfera. “Ciocie” miłe, ciepłe, zawsze uśmiechnięte! Szczerze polecam.

mama Kasi

Uważam,że to przedszkole jest naprawdę suuuper.
Nauczycielki są zawsze uśmiechnięte, a dyrekcja ma zawsze czas dla rodzica.
POLECAM!

mama Madzi

Świetne przedszkole, mam w nim dziecko od prawie dwóch lat i nigdy nie miałam wątpliwości, że dobrze wybrałam.
Przede wszystkim są małe grupy i dzieci naprawdę są świetnie przygotowywane do szkoły, jest ładnie, miłe panie, a to rzadkość!! stawiam piąteczkę z plusem:)

mama Ani

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Nic dodać nic ująć.najlepsze przedszkole w okolicy “Akademia Małych Tygrysków”, przede wszystkim ze względu na kadrę. Panie zawsze miłe uśmiechnięte i znają się na swojej pracy, mimo iż jak się domyślam są młodymi nauczycielkami. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

mama  Jasia

Przedszkole super! Moje  dziecko zaaklimatyzowało się w nim od razu, pomimo tego że wcześniej bez mamusi ani-rusz. Przesympatyczne panie przedszkolanki, różnorodne posiłki, mnóstwo zajęć plastycznych, tańce, ćwiczenia, angielski, francuski. Bardzo miła kadra, wiele atrakcji i duża tolerancja jeśli chodzi o “niecodzienne” przyzwyczajenia i nawyki dzieci (np. przywiązanie malucha do smoczka czy ulubionego kocyka). Polecam w 100%!!!

mama Mai

Akademia Małych Tygrysków to przede wszystkim miejsce pełne ciepła i życzliwości. Ciocie są zawsze uśmiechnięte i mają niewyobrażalną wprost cierpliwość. Moja córcia uwielbia Tygryski i zawsze narzeka, że przyszłam po nią za wcześnie 🙂

rodzice Filipka

Wybór Akademii Małych Tygrysków  nie był przypadkowy. Zależało nam, aby syn miał zapewnioną nie tylko fachową opiekę, ale również możliwość wszechstronnego rozwoju i nauki.  Niewątpliwym atutem jest profil przedszkola, synek zaskakuje nas swoją wiedzą niemalże  każdego dnia.  Akademia Małych Tygrysków to miejsce, które polecamy naszym znajomym.

mama Zosi

Jesteśmy zachwyceni Akademią Małych Tygrysków. Byłam pełna obaw czy córeczka się zaaklimatyzuje i czy będzie chciała uczęszczać na zajęcia, ponieważ wcześniej nie odstępowała mnie na krok. Okazało się, że jest problem, ale z wyjściem z przedszkola 🙂 Dzieci mają wspaniałą opiekę, mnóstwo zajęć. Kadra jest bardzo profesjonalna. To przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Gorące podziękowania dla wszystkich pań 🙂