Kadra – ludzie z pasją

PASJA – pasja, pasja, pasja i jeszcze raz pasja :)

Kochamy naszą pracę, a pasja powoduje, że wciąż się rozwijamy i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy jeszcze lepsi.  To marzenia o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu najmłodszych są motorem do działania. Nie spoczywamy na laurach, wygrywamy konkursy zob. Nasze Sukcesy, piszą o nas media zob. Media o nas, jesteśmy doceniani na arenie ogólnopolskiej i podawani za przykład wzorcowego podczas wykładów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zostaliśmy również zaproszeni do programu TVP1 Kawa czy Herbata.

I miejsce publiczności w konkursie IKEA KRAKÓW
Tygryskowa Eko-bajka laureatem w konkursie organizowanym przez IKEA
Tygryski w Kawa czy Herbata TVP1
Tygryskowy Smok Pucherok podczas programu Kawa czy Herbata – TVP1

Kadra

Współpracujemy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Osoby pracujące w naszych placówkach to osoby kreatywne, ambitne, kochające pracę z dziećmi. To osoby gwarantujące bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole!

kadra z pasją
Warsztaty Małego Chemika

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o pełną ciepła i życzliwości atmosferę w przedszkolu. Nasze ciocie mają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Nauczyciele w Akademii Małych Tygrysków nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje  biorąc udział w wielu sympozjach z zakresu nauczania najmłodszych. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Nauczyciele w Akademii są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Specjaliści

W skład zespołu sprawującego opiekę nad dziećmi wchodzą również specjaliści z różnych dziedzin: metodyk, logopeda, psycholog.