Opinie o nas

rodzice Jasia 

Przy okazji chciałabym przekazać podziękowania dla całej kadry przedszkola za ogromne zaangażowanie, wspaniała pracę, którą mogłam obserwować przez 3 lata, gdy Jaś uczęszczał do Państwa przedszkola. Różnorodność zajęć, ciekawy program dydaktyczny to cechy, które wyróżniają Akademię Małych Tygrysków. Dzięki temu mogłam patrzeć jak Jasio rozwija się społecznie i ruchowo, jak zdobywa nową wiedzę. Wszystko to przy wsparciu i ciepłym podejściu Cioć Przedszkolnych, które są mądrymi, odpowiedzialnymi i świetnie przygotowane do wykonywanej pracy pedagogami. Wszystkie Ciocie wspominamy bardzo miło, zarówno Jasio jak i ja, mąż i dziadkowie, którzy często odbierali Jasia z przedszkola. Ja chciałabym jeszcze szczególnie podziękować Pani Barbarze  i Pani Edycie  za ich wspaniałą pracę i życzyłabym wszystkim przyszłym przedszkolakom i ich rodzicom, aby spotykali na swojej drodzę tak wspaniałych wychowawców.

Niestety tak już jest, że zmiany są wpisane w życie. Jasio uczęszcza teraz do przedszkola przy szkole, w której będzie kontynuował naukę. Myślę, że dzięki uczęszczaniu do Akademii Małych Tygrysków, mimo swojej nieśmiałości, dośc łatwo zaaklimatyzował sie w nowym przedszkolu. Jednak w obecnym przedszkolu nigdy nie usłyszałam od syna słów: Mamo jesteś za wcześnie, moge jeszcze zostać. W Akademii Małych Tygrysków to było na porządku dziennym. Niech to będzie dodatkową rekomendacją 🙂

Życzę Państwu dalszych sukcesów i rozwoju oferty przedszkola. Myślę, że są spore szanse, że młodszy brat Jasia za jakiś czas rozpocznie przygodę przedszkolaka właśnie w Państwa placówce 🙂

rodzice Amelki

Z całego serca i ze łzami w oczach żegnamy dziś nasze kochane przedszkole w Balicach. Przedszkole w którym nasza córka czuła sie bezpieczna i kochana. Dbano o jej rozwój, potrzeby i zainteresowania. To tutaj Amelia nauczyła się bardzo wcześnie pisać, czytać i liczyć w pamięci. To tutaj poznawała aż 3 języki jednocześnie i nigdy nie okazała znudzenia chociażby jednym z nich. I to dzięki temu właśnie przedszkolu i gronu pedagogicznemu w naszym domu będą jeszcze długo rozbrzmiewać piosenki w różnych językach. Kochane ciocie BARDZO WAM dziękujemy za te 3,5 roku opieki nad Amelią. Na zawsze zostaniecie w naszych sercach i pamięci.

mama Elizy

Pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji Akademii Małych Tygrysków oraz całej kadrze pedagogicznej za wspaniałą opiekę nad Elizą przez 4 lata, które spędziła w przedszkolu. Trudno mi wyobrazić sobie przedszkole, w którym córka czułaby się równie dobrze, zdobywając przy tym tak ogromną wiedzę i rozwijając swoje umiejętności. Wspaniały program przedszkola, ciekawe zajęcia dodatkowe, interesujące wycieczki ale przede wszystkim serdeczna i życzliwa atmosfera będą wspominane przez nas, rodziców, a szczególnie przez Elizę jeszcze przez długi czas. Serdecznie dziękujemy i wszystkim Ciociom życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy z przedszkolakami :-)

mama Zuzi

Zwracam się z pisemnym podziękowaniem za opiekę nad moją córką Zuzią . Właściwie powinnam powiedzieć, że dziękuję za wychowanie mojego dziecka. Czas jaki Zuzia spędziła w gronie waszych ,,cioć,, -pedagogów i opiekunów jest bezcennym doświadczeniem jakie zostało udostępnione mojej córce. Wszystkie dni jakie spędziła w przedszkolu, zerówce w Akademii Małych Tygrysków były miłe, bardzo miłe. Zuzia chętnie szła do przedszkola, a gdy dopadła,, nas choroba-była rozpacz. Słyszy się ,że dzieci nie chętnie uczęszczają do przedszkoli, ale u nas tego problemu nie było. Zuzia zaczynała swój pobyt w przedszkolu, jeszcze w budynku Promotora ,w mieście,, czyli dawno… nie zdarzyło mi się przez ten bardzo długi okres czasu stresować się o opiekę czy bezpieczeństwo Zuzi. Zawsze odbierałam ją zadowoloną i uśmiechniętą. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Zaczynamy nowy okres w życiu Zuzi-pierwszą klasę. Mam nadzieję, że ten okres także będzie  miłym doświadczeniem dla mojego dziecka. Pozdrawiam i dziękuję!

mama Gabrysi

Jeśli szukacie dobrego przedszkola, to ja również polecam Akademię Małych Tygrysków. Moje dziecko w tym roku kończy edukację w tym właśnie przedszkolu. Jestem bardzo zadowolona z postępów w nauce, jakie osiągnęła moja córka. Poza tym panuje tam naprawdę bardzo przyjazna atmosfera. “Ciocie” miłe, ciepłe, zawsze uśmiechnięte! Szczerze polecam.

mama Kasi

Uważam,że to przedszkole jest naprawdę suuuper.
Nauczycielki są zawsze uśmiechnięte, a dyrekcja ma zawsze czas dla rodzica.
POLECAM!

mama Madzi

Świetne przedszkole, mam w nim dziecko od prawie dwóch lat i nigdy nie miałam wątpliwości, że dobrze wybrałam.
Przede wszystkim są małe grupy i dzieci naprawdę są świetnie przygotowywane do szkoły, jest ładnie, miłe panie, a to rzadkość!! stawiam piąteczkę z plusem:)

mama Ani

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Nic dodać nic ująć.najlepsze przedszkole w okolicy “Akademia Małych Tygrysków”, przede wszystkim ze względu na kadrę. Panie zawsze miłe uśmiechnięte i znają się na swojej pracy, mimo iż jak się domyślam są młodymi nauczycielkami. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

mama  Jasia

Przedszkole super! Moje  dziecko zaaklimatyzowało się w nim od razu, pomimo tego że wcześniej bez mamusi ani-rusz. Przesympatyczne panie przedszkolanki, różnorodne posiłki, mnóstwo zajęć plastycznych, tańce, ćwiczenia, angielski, francuski. Bardzo miła kadra, wiele atrakcji i duża tolerancja jeśli chodzi o “niecodzienne” przyzwyczajenia i nawyki dzieci (np. przywiązanie malucha do smoczka czy ulubionego kocyka). Polecam w 100%!!!

mama Mai

Akademia Małych Tygrysków to przede wszystkim miejsce pełne ciepła i życzliwości. Ciocie są zawsze uśmiechnięte i mają niewyobrażalną wprost cierpliwość. Moja córcia uwielbia Tygryski i zawsze narzeka, że przyszłam po nią za wcześnie 🙂

rodzice Filipka

Wybór Akademii Małych Tygrysków  nie był przypadkowy. Zależało nam, aby syn miał zapewnioną nie tylko fachową opiekę, ale również możliwość wszechstronnego rozwoju i nauki.  Niewątpliwym atutem jest profil przedszkola, synek zaskakuje nas swoją wiedzą niemalże  każdego dnia.  Akademia Małych Tygrysków to miejsce, które polecamy naszym znajomym.

mama Zosi

Jesteśmy zachwyceni Akademią Małych Tygrysków. Byłam pełna obaw czy córeczka się zaaklimatyzuje i czy będzie chciała uczęszczać na zajęcia, ponieważ wcześniej nie odstępowała mnie na krok. Okazało się, że jest problem, ale z wyjściem z przedszkola 🙂 Dzieci mają wspaniałą opiekę, mnóstwo zajęć. Kadra jest bardzo profesjonalna. To przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Gorące podziękowania dla wszystkich pań 🙂

Akademia Małych Tygrysków opinie, forum