Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto zapisać swój Skarb do Akademii Małych Tygrysków?
Co nas wyróżnia od innych placówek?

1.  DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 2008 roku, nieustannie się rozwijamy. W pracy z dziećmi doświadczenie jest kluczowym elementem. Oddając dziecko pod naszą opiekę mają Państwo pewność, że zawierzacie profesjonalistom. Wiemy jak sprawić, aby Małe Tygryski były radosne, czuły się akceptowane i bezpieczne. Jak pomóc im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami rozwojowymi, tak aby poznały siebie, stały się samodzielne i otwarte na świat.

2.  PASJApasja, pasja, pasja i jeszcze raz pasja 🙂

Kochamy naszą pracę, a pasja powoduje, że wciąż się rozwijamy i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy jeszcze lepsi.  To marzenia o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu najmłodszych są motorem do działania. Nie spoczywamy na laurach, wygrywamy konkursy zob. Nasze Sukcesy, piszą o nas media zob. Media o nas, jesteśmy doceniani na arenie ogólnopolskiej i podawani za przykład wzorcowego podczas wykładów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

3.  KADRA 

Współpracuje22 #przedszkole balice #przedszkole Krzeszowice #przedszkole rybna #przedszkole Zabierzówmy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Osoby pracujące w naszych placówkach to osoby kreatywne, ambitne, kochające pracę z dziećmi. To osoby gwarantujące bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole!  

4.  GWARANCJA JAKOŚCI33 Dobre przedszkole balice przedszkole Krzeszowice przedszkole rybna przedszkole Zabierzów

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zapracowanych rodziców, którym na sercu leży to, aby długie godziny rozłąki dziecko spędziło radośnie i twórczo.

Szeroki wybór zajęć dodatkowych umożliwia dzieciom aktywne spędzenie czasu oraz wszechstronny rozwój.

 

 Niepubliczne Przedszkola Językowe Akademia Małych Tygrysków to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na wysokim poziomie.

 

 Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w

Przedszkolach AKADEMIA MAŁYCH TYGRYSKÓW.


 Sprawdź opinie o Akademii Małych Tygrysków