Kadra – ludzie z pasją

Kochamy naszą pracę, a pasja powoduje, że wciąż się rozwijamy i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy jeszcze lepsi.  To marzenia o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu najmłodszych są motorem do działania. Nie spoczywamy na laurach, wygrywamy konkursy zob. Nasze Sukcesy, piszą o nas media zob. Media o nas, jesteśmy doceniani na arenie ogólnopolskiej i podawani za przykład wzorcowego podczas wykładów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zostaliśmy również zaproszeni do programu: Kawa czy Herbata.

35 Dobre przedszkole balice przedszkole Krzeszowice przedszkole rybna przedszkole Zabierzów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


37 Dobre przedszkole balice przedszkole Krzeszowice przedszkole rybna przedszkole Zabierzów

 

 

 

 

 

 

 

 

Tygryskowa Eko-bajka zajęła I miejsce publiczności w konkursie IKEA Kraków


34 Dobre przedszkole balice przedszkole Krzeszowice przedszkole rybna przedszkole Zabierzów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tygryskowy Smok Pucherok podczas programu telewizyjnego: Kawa czy Herbata


W naszych przedszkolach współpracujemy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Osoby pracujące w naszych placówkach to osoby kreatywne, ambitne, kochające pracę z dziećmi. To osoby gwarantujące bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole!

36 Dobre przedszkole balice przedszkole Krzeszowice przedszkole rybna przedszkole Zabierzów

Warsztaty Małego Chemika


Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o pełną ciepła i życzliwości atmosferę w przedszkolu. Nasze ciocie mają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Nauczyciele w Akademii Małych Tygrysków nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje  biorąc udział w wielu sympozjach z zakresu nauczania najmłodszych. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Nauczyciele w Akademii są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej. W skład zespołu sprawującego opiekę nad dziećmi wchodzą również specjaliści z różnych dziedzin.