Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto zapisać swój Skarb do “Akademii Małych Tygrysków”?
Co nas wyróżnia od innych placówek?

1. DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 2008 roku, nieustannie się rozwijamy. W pracy z dziećmi doświadczenie jest kluczowym elementem. Oddając dziecko pod naszą opiekę mają Państwo pewność, że zawierzacie profesjonalistom. Wiemy jak sprawić, aby Małe Tygryski były radosne, czuły się akceptowane i bezpieczne. Jak pomóc im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami rozwojowymi, tak aby poznały siebie, stały się samodzielne i otwarte na świat.

2. PASJApasja, pasja, pasja i jeszcze raz pasja 🙂

Kochamy naszą pracę, a pasja powoduje, że wciąż się rozwijamy i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy jeszcze lepsi.  To marzenia o najwyższej jakości edukacji i wychowaniu najmłodszych są motorem do działania. Nie spoczywamy na laurach, wygrywamy konkursy zob. Nasze Sukcesy, piszą o nas media zob. Media o nas, jesteśmy doceniani na arenie ogólnopolskiej i podawani za przykład wzorcowego podczas wykładów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

3. KADRA 

Współpracujemy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Osoby pracujące w naszych placówkach to osoby kreatywne, ambitne, kochające pracę z dziećmi. To osoby gwarantujące bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole!

4. GWARANCJA JAKOŚCI

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zapracowanych rodziców, którym na sercu leży to, aby długie godziny rozłąki dziecko spędziło radośnie i twórczo.

Szeroki wybór zajęć dodatkowych umożliwia dzieciom aktywne spędzenie czasu oraz wszechstronny rozwój.

 

 Niepubliczne Przedszkola Językowe Akademia Małych Tygrysków to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na wysokim poziomie.

 Opinie o Akademii Małych Tygrysków